×

Upozornění

Key folder in safepath unaccessible
JFolder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka


Alcatel A5 LED 5085D Metallic Silver

PDFTisk
CZ Distribue
Prodejní cena3499,00 Kč
Prodejní cena bez DPH2891,74 Kč

Popis
Popis

CZ distribuce 5.2" úhlopříčka displeje 1280 x 720 (HD) rozlišení displeje 16 GB vnitřní paměť

Android 6.0 typ operačního systému 8 MPx fotoaparát 2800 mAh baterie

LTE (4G) připojení nanoSIM typ SIM karty

Ano slot na paměťové karty 72.1 x 146 x 10.2 mm rozměry telefonu (Š×V×H) 158 g hmotnost telefonu

Zobrazit všechny parametry

Skrýt všechny parametry

Podmanivý displej

Jeden ze svých hlavních trumfů neskrývá telefon Alcatel A5 LED 5085D Metallic Black v rukávu, ale dává ho patřičně na obdiv. Až se do jeho displeje s rozlišením 1280 x 720 (HD) zadíváte na vlastní oči, pochopíte proč. Na úhlopříčce 5.2" vám naservíruje dostatečně detailní obraz v příjemných barvách, aby každé jeho zapnutí přinášelo radost.

Velikost displeje

Rozlišení 5.2" 1280 x 720 (HD)

Brilantní výkon 8 jader

O vysoký výkon telefonu Alcatel se stará 8jádrový procesor na frekvenci 1.5 GHz, podpořený 2 GB operační paměti. Díky tomu si na 5.2" displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.

Počet jader CPU

Frekvence

Operační paměť RAM 8 1.5 GHz 2 GB

Zachyťte svět kolem vás 8Mpx fotoaparátem 

Na kvalitu fotek pořízených mobilním telefonem Alcatel A5 LED 5085D Metallic Black se můžete maximálně spolehnout. V každé situaci, a to dokonce i za zhoršených světelných podmínek, vykouzlí 8Mpx fotoaparát vysoce nadstandardní snímky, které můžete s radostí ukázat přátelům a pochlubit se okamžitě třeba na sociálních sítích.

Rozlišení fotoaparátu

Selfie fotoaparát

Přisvětlovací dioda 8 Mpx 5 Mpx

Ano

Úložný prostor pro vaše data 

Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu Alcatel A5 LED 5085D Metallic Black o kapacitě 16 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.

Kapacita vnitřní paměti

Slot na paměťovou kartu 16 GB

Ano

Pokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor telefonu Alcatel snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky GB. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v telefonu.

Typ paměťové karty

Micro SD

Padne skvěle do ruky 

Alcatel A5 LED 5085D Metallic Black je navržen tak, aby vám skvěle padl do ruky a snadno se ovládal. Tomu odpovídají rozměry telefonu 146 mm na výšku, 72.1 mm na šířku, hloubka 10.2 mm a také velmi oblíbená úhlopříčka displeje 5.2". Díky tomu můžete telefon snadno ovládat jednou rukou a bez potíží se vejde do každé kapsy.

Výška

Šířka

Hloubka 146 mm 72.1 mm 10.2 mm

Telefon, o kterém v kapse ani nevíte 

Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která v případě telefonu Alcatel A5 LED 5085D Metallic Black činí 158 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.

Hmotnost telefonu 158 g

Vyspělý operační systém Android 

Operační systém Android vám poskytne naprostou svobodu a umožní nastavit prakticky vše, na co si vzpomenete. Pokud něco nevyhovuje, během vteřiny stáhnete jiný motiv či aplikaci. Android ve verzi 6.0 v datovém terminálu Alcatel A5 LED 5085D Metallic Black zdobí silná provázanost se všemi službami Google, které usnadňují každodenní činnosti a tím tak pomáhají zvyšovat pracovní efektivitu.

Verze operačního systému

Android 6.0

Vlastnosti a speciální funkce

Podívejte se, jakými vlastnostmi a speciálními funkcemi vás telefon potěší a případně usnadní každodenní používání.

Slot pro 2 SIM karty. Tak zvaná funkce Dual SIM umožňuje oddělit soukromé záležitosti od těch pracovních nebo využít jednu běžnou SIM a druhou datovou. Při telefonování či zasílání zprávy si jednoduše vyberete, z jakého čísla chcete konkrétní službu provést. Na rozdíl od tzv. hybridní funkce Dual SIM můžete v tomto případě do telefonu vložit 2 SIM karty i paměťovou kartu.

Bluetooth. Přenášet soubory nebylo nikdy jednodušší. Pomocí technologie Bluetooth můžete svá data přenést mezi telefonem Alcatel A5 LED 5085D Metallic Black a různými zařízeními snadno, rychle a bezdrátově.

Integrovaný GPS modul zajistí, abyste vždy dorazili na místo určení rychle a bezpečně. S vysokou přesností zaměří vaši polohu a pomocí softwarové aplikace vás odnaviguje, kam budete potřebovat. Díky tomu lze telefon využít i jako náhradu za klasickou navigaci v autě.

Wi-Fi. Pomocí nejrozšířenějšího rozhraní Wi-Fi se snadno připojíte k bezdrátovému internetu kdekoli po celém světě. Prostřednictvím Wi-Fi můžete rychle stahovat i velké objemy dat.

Připojení k mobilnímu internetu: 4G LTE modul pro připojení telefonu k nejrychlejšímu mobilnímu internetu. S LTE telefonem jste skutečně mobilní a to i kdekoli na cestách. Samozřejmostí je rychlé surfování, stahování dat nebo prohlížení videí.

Konektory:

Konektor Jack 3.5mm slouží k připojení sluchátek nebo reproduktorů k telefonu, abyste si mohli dopřát soukromý poslech ve vysoké kvalitě i zprostředkovat parádní hudební podkres pro příjemněji strávený čas s vašimi přáteli.

Konektor micro USB slouží kromě nabíjení k propojení telefonu s počítačem (nebo dalšími zařízeními) a rychlé výměně souborů. blokovepopisy()

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.