×

Upozornění

Key folder in safepath unaccessible
JFolder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka


ASUS ZF3 MAX ZC553KL Gold

PDFTisk
CZ Distribuce
Rozbalený
Prodejní cena4400,00 Kč
Prodejní cena bez DPH3636,36 Kč

Popis

Model s přiléhavým názvem „Max“ vyniká mezi oblíbenou řadou Asus ZenFone 3 skutečně extrémní výdrží na jedno nabití, která v případě pohotovostního režimu dosahuje až ohromujících 38 dnů. Přes velkou kapacitu baterie si však telefon stále zachoval kompaktní a ergonomický design, jemuž navíc dodává na luxusu užitá hliníková slitina. Co se týče ostatních komponent, nelze nezmínit velký Full HD displej podporující široké pozorovací úhly, výkonný osmijádrový procesor či například 16Mpx citlivý fotoaparát s laserovým ostřením a digitální stabilizací obrazu. Připočteme-li k tomu ještě bleskově reagující čtečku otisků prstů, nejrychlejší mobilní připojení 4G LTE, dvoupásmovou Wi-Fi s podporou všech standardů a optimalizovaný systém s mnoha vylepšeními, získáme výborného společníka pro každý den.

Maximální výdrž v minimálním těle

V ergonomicky tvarovaném kovovém těle se kromě výkonných komponent skrývá baterie s úctyhodnou kapacitou 4100 mAh, což je tolik, že telefon můžete využít jako powerbanku. V praxi lze tak po celý den pilně pracovat a večer ještě relaxovat u dobrého filmu či hry. Za jiných okolností byste již sahali po nabíječce, ale ZenFone 3 Max bude ještě druhý den připraven fungovat. V pohotovostním režimu totiž vydrží celých 38 dní.

Více obrazu a méně rámečku

Celých 77,5 % přední plochy zařízení vyplňuje i v intenzivním světle čitelný 5,5palcový Full HD displej, který díky zobrazovací technologii IPS podává skvělým způsobem každou jednotlivou barvu, a to i při širokých pozorovacích úhlech. Příjemný je také na dotyk, jelikož se jeho „2,5D“ okraje decentně svažují směrem k tělu. Celý telefon tak nikde nemá ostré hrany a působí kompaktním dojmem.

Propracovaný fotoaparát

Mezi dlouhou řadou funkcí a technologií 16megapixelového snímače zaujme především vysoká světelnost, díky níž zachytíte až o 400 % více světla při svých nočních dobrodružstvích. Praktické je taktéž laserové ostření či chytrý režim HDR, který se zaslouží o dynamickou kombinaci stínů a jasnějších míst fotografované scény pro komplexně vykreslený výsledek. Všechny milovníky selfie snímků či videohovorů pak potěší 8megapixelová čočka předního fotoaparátu.

Osm jader výkonu

Zásluhou výkonného, ale zároveň úsporného, osmijádrového procesoru si na telefonu můžete užít prakticky jakoukoliv aplikaci či hru, kterou získáte z integrovaného katalogu či obchodu Google Play. Pakliže k tomu přičtete moderní a dobře optimalizovaný operační systém Android ve verzi Marshmallow s povedenou nástavbou Asus ZenUI, získáte všestranného společníka i pro náročné využití.

Ještě lepší operační systém

Asus se drží své zenové filosofie i v prostředí operačního systému a nabízí uživateli decentně vylepšené, plně přizpůsobitelné prostředí, v němž se celý den pohybuje. Pomocí nastavitelných gest lze například rychle a odkudkoliv spouštět oblíbené aplikace, nebo zatřesením uložit rozpracovanou práci na později. Výrobce dbá také na vysokou úroveň zabezpečení, takže si citlivé informace můžete snadno zamknout před nepovolanými osobami.

Pohodlí i bezpečnost

Hned po čočce fotoaparátu vás na zadní straně upoutá chytře umístěná čtečka otisků prstů, které se intuitivně dotknete ukazováčkem, už jakmile telefon poprvé vezmete do ruky. Kromě příhodného umístění však oceníte také její technické parametry. Do paměti je totiž možné uložit až 5 různých otisků, jež čtečka rozpozná již za pouhé dvě desetiny sekundy. Při jakémkoliv úhlu dotyku. Mimo ultrarychlého odemknutí pak potěší i podpora mnoha aplikací, jež ulehčí váš život.

Rychlé připojení na dvou kartách

Pakliže máte vedle svého osobního ještě firemní číslo či například druhou SIM kartu s výhodným datovým tarifem, není nic jednoduššího, než obě záležitosti prakticky zkombinovat – Asus ZenFone 3 Max totiž nabídne i funkci Dual SIM. Oba sloty navíc podporují v současnosti nejrychlejší mobilní připojení 4G LTE. A pokud jste doma, díky bleskovému bezdrátovému připojení Wi-Fi budete surfovat ještě rychleji.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.