×

Upozornění

Key folder in safepath unaccessible
JFolder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka


Honor 9 Lite Sapphire Blue

PDFTisk
Prodejní cena4999,00 Kč
Prodejní cena bez DPH4131,40 Kč

Popis

Pořiďte si telefon, který překoná vaše očekávání a zároveň nezatíží vaši peněženku. Honor 9 Lite vás okouzlí fantastickým displejem s jemným rozlišením a líbivým elegantním designem v černé barvě s poctivým zpracováním. Práce s telefonem je potěšením díky výkonnému osmijádrovému procesoru a pamětí RAM. Telefon také nabízí duální fotoaparát a čtečku otisků prstů pro dokonalé zabezpečení vašich dat. Pro vaše data telefon poskytuje velkou 32GB paměť s možností rozšíření o paměťovou kartu. Velká kapacita baterie zajistí dlouhou výdrž po celý den a nejnovější systém Google Android 8.0 Oreo poskytuje intuitivní a rychlé ovládání s velkým množstvím dostupných aplikací. 

Kvalitní displej s jemným rozlišením

Kromě líbivého designu vás na první pohled zaujme fantastický displej o velikosti 5,65" s jemným rozlišením FullHD a poměrem stran 18:9, které nevynechá žádný detail. Díky technologii IPS si všechny vaše fotografie, videa či hry, můžete vychutnat v živých barvách v každém úhlu a to i na přímém slunci. 

Duální fotoaparát

Honor 9 Lite přichází se špičkovým duálním fotoaparátem o rozlišení 12 Mpx. S tímto telefonem tak můžete pořizovat velmi kvalitní snímky s věrnými barvami a nízkým šumem a především krásné portréty, za které by se nemusel stydět ani profesionál. Fotoaparát je schopný také natáčet krásná videa o rozlišení FullHD, které zachytí každou drobnost.   

Dual SIM a čtečka otisků prstů

Pro zajištění maximální úrovně zabezpečení je zde k dispozici čtečka otisků prstů, díky které se do vašeho telefonu nikdo nedostane a vaše data tak uvidíte pouze vy. S funkcí Dual SIM navíc můžete v telefonu používat dvě čísla najednou a skloubit tak například osobní a pracovní SIM kartu do jednoho přístroje. 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.